Çince Tercüman Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Category: HİZMETLERİMİZ

Çince Tercüman

Çin dili dünyadaki zor dillerden biri sayılır, her sene Türkiye den birçok iş adamları Çin’e fuar ziyareti, fabrika ziyareti ve hatalı mal durumunu çözmek için geliyor. Şuana kadar birçok müşteri İngilizce olarak bu ziyaretleri gerçekleştiriyorlar ama sonuç olarakönceki iki konuda 60% olarak sonraki konuda olursa 30% olarak sonuç kazanıyor. Çince tercümanı kollanarak iş yapan firmalar bunu daha iyi biliyor.

 Çince tercüman ekibimiz 2008 den beri Türkiye den gelen çeşitli sektördeki firma ve şahıslar için tercümanlık ve rehberlik servisi sağladı ve müşterilerimizin memnuniyet onayını aldı. Ekibimizdeki elamanların çoğu Çin vatandaşı olarak ve iş tecrübesine göre size en iyi şekilde sizin fabrika ziyaretlerinizi organize etkisi ve en kısa süre için de sizi Çin ziyareti amacınıza ulaştırmanı kendisinin en önemli burcu olarak tanımasıdır.

 
Category: HİZMETLERİMİZ

Çin Köprü Tercümanlık ve Rehberlik Grubu

 Çin köprü tercümanllık ve rehberlik grubu 2008 senesinde ileri seviyedeki  üviversite öğrencileri tarafından kurulmuş olan tercümanlık ve assistanlık grubu olarak
Çin'de dünyanın bir çok ülkesinden gelen iş adamları, turistler ve her amaçda gelen yabancılar için Türkçe, İngilizce ve Farsça dil terçümanlığı ve bilgi assistanlığı olarak faaliyet göstermektedir.

Niye Çin Köprü Tercümanlık ve Rehberlik Grubunu seçeceğim?

Bu grubdakı elamanlar Çin'deki en iyi üniversiteleri bittirmiş elamanlar, hemde birkaç sene Yurt dışından her amaçda gelen müşterilere hizmet sunarak, müşteriye verilen servisin ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlamiş olan yetişmiş, tecürbeli elamanlardır.


Çin köprü tercümanlık ve Rehberlik Grubundakı elamanlar nasıl ?

Bahsettiğimiz gibi, bu grubdakı elamanlar iyi eğitim görmüs, tercümanlık ve uluslararası ticaret konusunda(belirli) bilgi sahibi olan, Çok iyi derecede dil bilgisine sahip elamanlar. Tercümanlık görevinin ne kadar önemli bir görev olduğunu çok iyi derecede tanımıştır, çünkü tercümanlik zamanında küçücük bir yanlışlıkdan dolayı size binlerce dolar zarar vereceğini çok iyi biliyordu. Grubdakı elamanlar bir kaç senelik çalışma ortamında uluslararası ticaretle ilğili olan kuralları ve prosedürleri anlamıştır. Çince çok önemli bir dildir, sadece Çince bilmek yetmez, çünkü normal çince konuşmakla uluslararası iş yapılmaz, uluslararası ticaret özel çince gerektiri, ayrıca beraverinde İngilizce ister. Sizin daha güvence içinde iş yapmanız için sizin bizimle iş yapmadan önce iletişim geçip bizi dil ve tecrübe konusunda test yapmanızı mutluluk ve sayğılarımızla bekleriz.

 
Category: HİZMETLERİMİZ

 

1- İş adamları için Çince Türkçe Tercümanlık ve Rehberlik ( Çince Tercüman )

İş adamları için öncelikle çalışma projesi hazırlayacağız. Bu proje içinde müşteri gelecek olan şehirin kısaca açıklaması, o şehirdeki otellerin fiyat listesi ve rezervasyonu, ziyaret etmek isteyen fabrika hakkındakı bilgiler, aynı şehirde aynı sektörde çalışan başka firmaların araştırılması, araba kiralama (Özel), lokanta rezervasyonu gibi servisleri sunucaktır (Yani siz Çin'e gelmeden önce size özel bir ziyaret projesi hazırlayacaktır).

Read more: Hizmetlerimiz
 

Related Articles

İLETİŞİM

Çince Tercüman, Çince Rehber

iletişim: Ablet Uygur

WhatsApp:0086 186 0679 2126

Skype: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cep Tel: 0086 186 0679 2126

Wechat: canpida